Poznaj wyjątkową markę ubranek dziecięcych – Kids on the moon!

Pomimo, że każde dziecko jest inne to rodzice pragną dla nich jednego – aby czuły się odpowiednio oraz bez przeszkód spełniały swoje fantazje. Z myślą o drobnych marzycielach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, które pozwolą czuć się Twojemu dziecku nadzwyczaj.

W jaki sposób to się rozpoczęło
Wszystkie rodzicielki znają tę sytuację – wszystkie ubranka w sklepach wyglądają tak samo, a my chcemy, aby nasze dzieci wyglądały nadzwyczaj, albowiem jakkolwiek takie właśnie są! W 2012 roku, Magda, mama Loli oraz Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten problem – stworzyła atrakcyjną kolekcję ubranek dziecinnych, które pozwalają jej potomkom wyglądać zupełnie inaczej niż inni.

Styl ponad wszystko

Po paru miesiącach działalności stworzone przez nią niepospolite ubranka stały się rozpoznawalną marką na lokalnym rynku. W szkicach Magdy nie odszukamy przesłodzonych pluszaków lub superbohaterów w agresywnych kolorach – to ubranka z elegancją, spełniające oczekiwania rodzicieli, a w głównej mierze odpowiadając zainteresowaniom ich latorośli.
Ubranka Kids on the Moon cechują wyważone kolory i fasony, które pozwolą na tworzenie odpowiednio skomponowanych kompletów – już nie musimy zaprzepaszczać wolnego czasu oraz martwić się o to, że strój Waszego dziecka jest niespójny, albowiem wszystkie detale stroju do siebie pasują.
Porządnej jakości materiały kluczem do sukcesu
Innowacyjne ubranka dziecięce marki kids on the moon skonstruowane przez Magdę to zarysy skonstruowane z myślą o dzieciach. Miękkie oraz naturalne tkaniny ułatwią brzdącom zabawę oraz dzielnie zniosą ich codziennie przygody. Marka wykorzystuje tylko perfekcyjne materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u większości konkurencji, w państwach azjatyckich.

Ponadprzeciętna oferta

Marka proponuje wzniosłej jakości artykuły, w tym bluzy, koszulki, spodnie lub suknie. Jej sztandarowym produktem jest tiulowa księżycowa spódniczka w kolorach tęczy. Cudowne kreacje będą towarzyszyć milusińskim każdego dnia, dając Ci pewność, że dzieci będą czuć się w nich odpowiednio oraz nadzwyczaj. Bo maluchy zasługują na to, co perfekcyjne!

Comments closed.