Szybkie kredyty na dowód przez internet

W jednym z ostatnich porównań, dotyczących realnego obciążenia Polaków, pojawił się niespodziany wniosek. Z 1 strony Polacy pożyczają mniej, a przeciętna liczba kredytów, zaciągniętych przez przesadnie zadłużonych, jest coraz mniejsza, a z drugiej Polacy, nawet ci, którzy mają pożyczki hipoteczne i inne zaległości bankowe, coraz chętniej preferują szybkie kredyty.
Dlatego pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach przez internet są coraz popularniejsze?
pani i kalkulator
Decydującą wartością błyskawicznych wierzytelności jest niedługi czas potrzebny na dokładne zbadanie wniosku oraz na udzielenie wierzytelności. W odróżnieniu od banków, instytucje pożyczkowe dostarczają pożyczek w przeciągu paru minut, a od udostępnienia zobowiązania do jej uruchomienia upływa najczęściej nie więcej aniżeli 24 godziny. Kolejnym pozytywem takiego kredytu jest uproszczona metoda zadłużenia. W bankach każdy kontrahent, wnioskujący o kredyt czy pożyczkę, musi przedstawić poświadczenie o zaangażowaniu z podaniem wielkości zyskiwanych dochodów. W wypadku spółek pożyczkowych takie poświadczenia nie są przeważnie potrzebne, zatem chlebodawca nie będzie posiadał wiedzy o tym, że jego pracownik jest na etapie zaciągania wierzytelności gotówkowej.

Następne udogodnienie jest połączone ze sposobem wnioskowania o taki kredyt. W przypadku zobowiązania na dowód wszystkie formalności dopełniane są przez internet. Wniosek jest składany przez internet, a jedynym dokumentem, który trzeba dodatkowo zademonstrować, jest np. skan dowodu tożsamości, przy czym dla wielu firm pożyczkowych dostatecznym potwierdzeniem tożsamości jest numer dowodu. Bezsprzecznie mogą się też pojawić dodatkowe punkty w procedurze, np. konieczność przesłania na rachunek rozliczeniowy spółki pożyczkowej niewielkiej sumki, rzędu 1 zł, by w tej formie dodatkowo uprawomocnić osobę pożyczkobiorcy. Ta sumka jest zwracana na rachunek rozliczeniowy kredytobiorcy wraz z wierzytelnością.

Comments closed.