Dobry zakład opieki w województwie podkarpackim

Mój ojciec jest w wieku 80 wiosen zatem mogło być mu trudno przeprowadzać wiele powszednich czynności. Cierpiał z powodu bólu kolana, stąd nie mógł przechadzać się a w wyniku tego był zobligowany by używać balkonika. W dodatku pojawiły się komplikacje artretyczne i przez to mieliśmy w obowiązku niemal każdego dnia sprawdzać jego stan. Problem w tym, że dużo haruję zatem nie mam urlopu. Wiele godzin debatowalibyśmy z współmałżonkiem w sprawie tego, jakim sposobem pomóc tacie. Finalnie znaleźliśmy w internecie stronę internetową domu spokojnej starości. Postanowiłam, iż porozmawiam z przedstawicielem ośrodka dla seniorów.

Zakomunikowano mi, iż z racji współpracy z Funduszem Zdrowia seniorzy mają szansę mieszkać w ośrodku Zacisze za darmo. Oprócz tego zakład opiekuńczy Podkarpacie miał dużo dogodności, które winny dogadzać osobom niepełnosprawnym. Domyślałam się, iż może to być odpowiednie założenie, więc zarezerwowałam apartament dla naszego tatusia. Winien przyjechać tam za miesiąc zatem byłam zmuszona z ojcem wszystkie sprawy przeanalizować.
aktywny senior

Zalety rezydowania w domu opieki

Dom spokojnej starości leży w województwie podkarpackim w otoczeniu parków krajobrazowych. Dzięki bliskości przyrody pacjenci mają szansę przechadzać się na wspaniałe wycieczki. Dodatkowo prawie każdy pokój zaopatrzony jest w specjalne urządzenia. Doświadczony zespół medyczny sprawuję opiekę nad pacjentami. Dodatkowo mają możliwość przychodzić na masaże zaś pacjenci posiadający trudności z chodzeniem zapisywani są na swoistą rehabilitację. Opiekunki wydają się niezmiernie uprzejme jak i również uczynne. Jak przyjechaliśmy do zakładu asystowały podczas wędrówki mojej rodziny po całym kompleksie. Spożyliśmy wyborny posiłek, a w następnej kolejności mój tata wypakował się w swym lokum. Wiem, iż nie był radosny z powodu wyjazdu, niemniej jednak wydawało się to najkorzystniejsze wyjście dla całej naszej rodziny. Posiadał zagwarantowaną troskę toteż nie będę się niepokoić o jego formę.
gra

Całodobowa opieka pacjentów

Jak wróciłam do ośrodka opiekuńczo-leczniczego po miesiącu mój tatuś okazał się być zadowolony. Zawiązał przyjaźnie z paroma pacjentami i wespół grali w karty jak i również opowiadali sobie różne historie. Opowiadał, iż przebywanie w ośrodku Zacisze jest dość miłe. Odbiera medykamenty, po których nie czuje żadnych niewygód zaś opiekunki wydają się niesłychanie ciepłe. Co więcej ma możliwość przychodzić na zajęcia terapeutyczne zaś co drugi dzień udaje się na piesze wycieczki do lasu. Wiedziałam, iż jest usatysfakcjonowany. Teraz mogłabym bez skrępowania polecić ten zakład opiekuńczo-leczniczy mym przyjaciołom.

Comments closed.